Prekių krepšelis

Pirkimo, Naudojimosi, Garantijos Sąlygos

NAUDOJIMOSI IR PIRKIMO SĄLYGOS

Bendrosios nuostatos

1. Šios taisyklės yra susijusioms šalims pritaikytas dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir  Pardavėjo teisės ir pareigos, prekių įsigijimo, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, bei kitos nuostatos, susijusios su internetinės parduotuvės www.modafama.lt veikla.

2. El. parduotuvėje www.modafama.lt  gali apsipirkti visi pilnamečiai fiziniai ir juridiniai asmenys (nepilnamečiai fiziniai asmenys turi teisę įsigyti prekes tik turėdami tėvų arba globėjų sutikimą).

 

Pirkėjų asmens duomenys

1. Pardavėjas užtikrina, jog jokia Pirkėjo asmeninė informacija nebus perduota tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai asmeninę pirkėjo informaciją reikia pateikti Pardavėjo partneriams, siekiant užtikrinti kokybišką Pardavėjo teikiamą paslaugą (t.y. “AB” Lietuvos paštui, kurjerių tarnyboms  ir kt.).

2. Pardavėjas gali naudoti asmeninę Pirkėjo informaciją rinkodaros tikslais, jei turi Pirkėjo sutikimą (naujienų užsakymą el. paštu, telefonu ir t.t.).

3. Pirkėjas, nenorintis, kad jo informacija būtų naudojama rinkodaros tikslais, turi teisę kreiptis į  www.modafama.lt administraciją el. paštu info[eta]modafama.lt ir atsiųsti prašymą nebenaudoti Pirkėjo duomenų rinkodaros tikslais.

Pirkėjo pareigos

1. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo prie paskyros. Jei pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, privalo nedelsiant informuoti Pardavėją telefonu ar el. paštu.

2. Jei pasikeičia pirkėjo asmens duomenys (telefono numeris, adresas ir kt.), Pirkėjas sekančio užsakymo metu privalo atnaujinti paskyros duomenis.

3. Prekės grąžinimo atveju, Pirkėjas privalo ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas raštu (el. paštu ar registruotu laišku) informuoti pardavėją apie grąžinimą. Pardavėjui patvirtinus, Pirkėjas įsipareigoja grąžinti gautą prekę, išsiunčiant ją (registruotu paštu ar naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis) Pardavėjo nurodytu adresu.

4. Pirkėjas, pirkdamas prekes, įsipareigoja priimti Pirkėjo adresu pristatytą prekę.

5. Pirkėjas, pirkdamas prekes, privalo laikytis Lietuvos Respublikos teisės aktų.

 

Prekių kainos, apmokėjimas

1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais.

2. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

·         Išankstiniu bankiniu pervedimu.

·         Grynaisiais, prekių pristatymo/atsiėmimo metu

3. Pardavėjas įsipareigoja pateikti sąskaitą – faktūrą klientui kartu su užsakyta preke ir/arba elektroniniu paštu.

 

Prekių kokybė, garantija, grąžinimas ir keitimas

1. Kiekvienos prekės savybės nurodomos el. parduotuvėje. Mes neatsakome už tai, kad prekės realybėje gali nežymiai skirtis (atspalviu, dydžiu ir t.t.) nuo parodytų internete, dėl Jūsų monitoriaus ypatybių.

2. Užtikriname, kad visos pateiktos prekės yra originalios, naujos, kokybiškos.

3. Visoms parduodamoms prekėms suteikiame 24 mėn. garantiją, nebent specifikacijose nurodyta kitaip.

 

GARANTIJA NETAIKOMA

Laikrodžiui su žymiais korpuso mechaniniais pažeidimais.

Laikrodžio apyrankei, stiklui, elementui, korpusui ir jo padengimui.

Įprasto nusidėvėjimo atveju ar jeigu dėvint atsirado įplyšimai (pvz.: subraižytas stiklas, pasikeitusi odinio, medžiaginio ar guminio dirželio ar grandinėlės spalva ir/arba medžiaga; nusitrynusios paauksuotos ar pasidabruotos vietos).

Esant bet kokiems laikrodžio pažeidimams dėl netinkamo ar neatsargaus naudojimo, dėl netinkamos priežiūros, aplaidumo, nelaimingų atsitikimų (sudaužymo, įlenkimo, sutraiškymo, sudaužyto stiklo ir pan.), dėl netinkamo laikrodžio naudojimo ar pateiktų naudojimo taisyklių nesilaikymo.

Jei laikrodis buvo taisytas ne mūsų garantinio remonto vietoje ir taip pat, jei jis buvo savarankiškai atidarytas (pvz.: buvo keičiama baterija, suteiktos kitos paslaugos ar atliktas remontas) arba buvo padaryti kiti gaminio pakeitimai (pvz.: trumpinta apyrankė).

Dėl garantinio remonto atlikimo kreiptis nurodytais kontaktais "Susisiekite su mumis". Tinkamai supakuotą laikrodį kartu su garantiniu talonu siųskite tik pirma susisiekus su mumis.