Prekių krepšelis

Apie Mus

Modafama.lt – tai unikali elektroninė laikrodžių parduotuvė. Prekiaujame tik originaliais laikrodžiais, vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome bendradarbiauti ir prekiauti vakarų šalyse gerai žinomais prekių ženklais kaip: Invicta, Swiss Legend, Time Code, Swiss Eagle ir kt. Taip pat siūlome ir laiko patikrintus, daugeliui gerai žinomus firminius Emporio Armani, Diesel, Casio, Michael Kors laikrodžius.


Mūsų vizija – tapti pirmu pasirinkimu Lietuvoje klientams, ieškantiems aukštos kokybės, profesionalaus aptarnavimo ir išskirtinio asortimento laikrodžių.

Mūsų misija - klientui siūlyti tik kokybiškas, originalias prekes iš patikimų tiekėjų tuo pačiu išlaikant konkurencingas, klientui patrauklias kainas ir nuolaidas.

Mūsų vertybės:

Patikimumas – Mes įsipareigojame laikytis pažadų, dirbame tik su patikimais, laiko patikrintais tiekėjais;

Atsakomybė – Klientas mums yra pagrindinis vadovas ir prioritetas. Esame reiklūs ir griežti savo paslaugų kokybei, nes tikime, kad tik disciplinuotai siekdami savo tikslų, galime ne tik nenuvilti klientų, tačiau ir tapti laikrodžių prekybos Lietuvos rinkoje lyderiais;

Unikalumas – Išsiskiriame iš kitų atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius;

Greitis -  Esame nedidelė komanda su trumpais komunikacijos kanalais, kuriais užtikrinamas greitas aptarnavimas ir efektyvi veikla;